Понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

0
300
Понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

Працівники комунального закладу Львівської обласної ради  «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» повідомили, що понад 70 хворих раком українських дітей доправили на лікування до Республіки Польща.

Про це пише Кулемет.

«За останній тиждень це уже третій виїзд важкохворих дітей на подальше лікування за кордон. Більшість пацієнтів цього гуманітарного конвою евакуйовані з областей України, де тривають активні бойові дії – з Києва, Харкова, Запоріжжя, Вінниці, Дніпра, Одеси, Миколаєва. Наразі діти прямують у клініки Жешува, Варшави, Кракова. Далі залежно від стану і потреб пацієнтів їх прийматимуть і медичні заклади інших країн – Італії, Франції, Німеччини тощо», – повідомляють львівські медики.

Понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

Колектив Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру невтомно приймає новоприбулих дітей з різних областей. У Львові пацієнтів обстежують, надають необхідну медичну допомогу, відновлюють  документи, роблять переклади документів різними мовами та відряджають на лікування за кордон. Польські медики ініціювали перевезення українських дітей разом з матерями, або бабусями. З рідними, в родинному колі, діти почуватимуться спокійно.

Понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

«Онкохворі діти зараз ведуть подвійну боротьбу – з війною і з хворобою», – наголошують лікарі.

Понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

Для евакуації маленьких пацієнтів, стан яких важкий, комунальний заклад Львівської обласної ради  «Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф» виділив медичні автомобілі, а також медичний супровід до кордону.

Лікарі дякують за постійне сприяння колективу Генерального Консульства Республіки Польща  у Львові та особисто  консулу Рафалові Коцоту, а також усім, хто допомагає маленьким пацієнтам і дбає про їхню безпеку.

Leave a Reply