Понад 40 дітей Героїв і ВПО відвідають Німеччину

діти матимуть можливість відвідати німецьке місто Гомбург, громаду Герсхайм, побачать замок Карлсберг, печери Шлоссберг і Зоопарк Нойнкірхена

1
147
Львівська районна рада отримала нового голову

Цими днями голова Львівської районної ради Андрій Сулим зустрівся з ландратом району Саарпфальц – Крайс (ФРН), доктором Теофілом Галло. У межах візиту обговорили організацію і проведення різдвяних канікул для дітей загиблих Героїв і внутрішньо переміщених осіб.

Про це інформує прес-служба Львівської районної ради, пише Четверта студія.

Як розповів голова Львівської районної ради Андрій Сулим, діти ВПО та загиблих Героїв матимуть неймовірну можливість відвідати німецьке місто Гомбург, громаду Герсхайм, побачать замок Карлсберг, печери Шлоссберг і Зоопарк Нойнкірхена.

«Ми щиро вдячні нашому партнерові, доктору Теофілу Галло за цей чудовий подарунок нашим дітям Героїв та ВПО, а також благодійному фонду «HOPE UA» за організаційну роботу з дітьми. Відтак, понад 40 дітей впродовж 12 до 25 листопада братимуть участь у незабутній подорожі до Німеччини, де зможуть по-справжньому відчути передріздвяний дух», – зазначив Андрій Сулим.

Варто зазначити, що це вже 3-й такий візит української делегації до Німеччини, завдяки партнерству з районом Саарпфальц – Крайс.

1 коментар

Залишити відповідь