Понад 200 дітей зі Сходу зустрінуть Різдво у галицьких сім’ях

0
1185

Сьогодні, 5 січня, на Львівщину завітали понад 200 дітей з Донецької області. Упродовж 5 днів мешканці Сходу пізнають духовне і культурне надбання Галичини, інформує прес-служба ЛОДА.

Гостей з Донеччини привітали заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій.

“Ми раді вітати вас на Львівщині, ви станете  учасниками різноманітних святкувань, а також глибше пізнаєте звичаї та обряди нашого краю. Пам’ятайте, що Схід і Захід разом, від наших добрих справ та глибокої віри залежить як швидко закінчиться війна”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Для дітей розробили цікаву програму святкування Різдва, яке вони зустрінуть у галицьких сім’ях, пише прес-служба ЛОДА.

“Різдво на Галичині дасть можливість дітям з Донеччини відчути особливу гостинність сімей Львівщини, неповторну духовну атмосферу,  яка обіймає кожного з нас і приносить в оселю відчуття миру та злагоди”, – наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Діти проживатимуть у районах Львівщини, де ознайомляться з галицькими традиціями святкування Різдва, стануть учасниками різноманітних культурних заходів, а також глибше пізнають звичаї та обряди краю.

Залишити відповідь