Померла відома львівська журналістка Ростислава Павлишин

0
68

На 81-у році життя відійшла у вічність відома львівська журналістка Ростислава Павлишин.

Про це повідомили в обласній організації Національної спілки журналістів України, пише Кулемет з посиланням на Леополіс.

«Де б ти не перебував, втрата дому болить найбільше. Мало хто знаходить на чужій землі тепло. Той український корінь міцно тримає…». Це рядки з книжки відомої журналістки, члена Національної спілки журналістів України, багаторічної працівниці оргвідділу обласної журналістської організації Ростислави Григорівни Павлишин. Завдяки її материнській турботі у журналістському середовищі завжди панував дух творчості, гордості за професію журналіста, тепло та затишок у нашому журналістському домі, вболівання за Україну та її простих людей.

Як зазначили у ЛОО НСЖУ, 17 липня перестало битись її серце. Для усієї журналістської спільноти – це невгамовна втрата. Адже ще кілька днів тому у телефонній розмові розповідала про роботу над новою повістю, ділилась переживаннями за українських воїнів, вселяла нам дух у неминучість нашої перемоги і завжди цікавилась справами у спілці. За все переживала. Клекіт її доброго серця відчував кожен із нас.

Після закінчення Львівського університету імені Івана Франка Ростислава Павлишин працювала в багатьох виданнях та місцевих засобах масової інформації. Друкувалась в республіканських журналах «Україна» та «Жінка». За активну участь у громадській роботі Вона обиралась членом Асоціації редакторів багатотиражних газет, була делегатом Всесоюзного з’їзду журналістів та кількох з’їздів Національної спілки журналістів України.

Ростислава Павлишин – Лауреат багатьох творчих обласних та республіканських конкурсів. Нагороджена Почесним Дипломом «Золоте перо». Вісім років вона проживала в Америці. Роздуми про життя у Штатах наштовхнула її на написання книги «Америка: набутий чи втрачений рай?» та «50 історій про життя». Смерть застала її над роботою третьої книжки «Де щастя і доля» про сьогодення. У ній збережений для нащадків час, у якому відбувається становлення молодої української незалежної держави.

НСЖУ висловлює співчуття рідним та близьким Ростислави Павлишин. Похорон відбудеться 18 липня о 14.00 год з храму Св. Богородиці (вул. Богданівська, 1).

Leave a Reply