Померла львівська письменниця та науковець Оля Коссак

0
702

14 листопада померла львівська письменниця, художниця та науковець Оля Коссак, творчий псевдонім якої — Ева Гата.

Про це у себе на “Facebook” повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, передає “ZIK”.

«Важко прийняти і неможливо погодитися. Сьогодні вночі відійшла від нас Ева Гата, весела, оптимістична, розумна, талановита Оля Коссак. Прекрасна людина, чуйна товаришка, яка для кожного з нас знаходила правильні слова підтримки, чудова дружина, дбайлива мама і бабуся, талановитий викладач. Оля так поспішала жити! Останнє десятиліття її таланти вибухнули — писала запоєм книжки, малювала полотна, ткала. Планувала зайнятися гончарством… Нам буде сумно без Тебе, наша дорога подруго. Світ збідніє без Тебе. Маю від Тебе всі Твої книжки і останню, яку планували презентувати разом. Маю Твої останні виткані подушки, які будуть теплим спомином про Тебе, таку чудову! Спи спокійно в Божих обіймах», — написала Ірина Ключковська.

Довідка.

Оля Коссак народилася 23 серпня 1958 року у Львові, в родині вчителів англійської мови. Вчилася у Львівській середній школі № 4 з поглибленим вивченням англійської мови. Потім вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет прикладної математики. Після закінчення працювала в науково-дослідницькому секторі, при кафедрі прикладної математики. У 1992 році захистила дисертацію на ступінь кандидата фіз.-мат. наук. Була доцентом кафедри прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка. Останніх три роки активно співпрацювала з Афінським і Салоніцьким університетами (Греція). Написала ряд філософсько-містичних романів, які, за словами авторки, здатні поліпшити наш світ.


Leave a Reply