Помер відомий львівський журналіст Володимир Палига

0
173
Помер відомий львівський журналіст Володимир Палига

На 61 році життя після тривалої хвороби відійшов у засвіти відомий львівський тележурналіст та ведучий Володимир Палига

Про це повідомила його донька Ірина Палига на своїй фейсбук-сторінці, пише Кулемет.

Володимира Палиги не стало у понеділок, 20 березня.

“Тато… він довго і мужньо боровся зі своєю хворобою. Ми всі разом боролись і навіть виграли трохи часу…Не можу добрати слів, їх нема. Тебе не стало…Вічна пам‘ять! Люблю тебе!” – написала Ірина Палига.

Парастас відбудеться сьогодні в 19:00, в капличці храму святих Володимира і Ольги (м.Львів, вул. Симоненка,5).

Чин похорону – завтра, точну годину ще повідомлю.

Поховають тата в смт.Красне, Золочівського р-ну (колишній Буський р-н).

Довідково. Володимир Палига народився 2 липня 1962 року у місті Буськ на Львівщині. Свою трудову діяльність розпочав у 1984 році. Працював у Жмеринській міськрайонній газеті “Нові горизонти”, Вінницькій обласній газеті “Вінницька правда”, “Вінниччина” на посаді завідуючого відділу, відповідального секретаря, очолював пресслужбу Вінницької міської ради, пізніше працював редактором Вінницької облдержтелерадіокомпанії.

У 2001 році перейшов на роботу у Львівську облдержтелерадіокомпанію на посаду редактора відділу інформації. У 2002 році працював керівником пресслужби Львівської облдержадміністрації. Після повернення на Львівське телебачення працював завідуючим відділу інформаційних програм, директором дирекції молодіжних, дитячих та розважальних програм.

З 2007 року очолював дирекцію інформаційних, спортивних, ранкових та вечірніх програм. Створені ним авторські програми “Євроінтеграція”, “Запитай у влади” відзначались професійністю, проблемністю, гостротою й актуальністю. Окрім того, він був автором та ведучим програм “Вже ранок”, “Слово депутата”, “Євро 2012”, “Вибори 2010”.

У грудні 2010 року був призначений гендиректором Львівської ОДТРК, до цього – обіймав посаду виконувача обов’язків гендиректора.

За сумлінну працю неодноразово нагороджувався Почесними грамотами та відзнаками Вінницької облдержадміністрації, Вінницької міської ради, Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради, Відзнакою ІІІ ступеня Держкомтелерадіо України, Відзнакою МО України – медаллю «За сприяння збройним силам України, Почесною відзнакою НСЖУ – медаллю “Журналістська гідність”.

Залишити відповідь