Поляки нагородили чиновника Садового медаллю, як того, кому надзвичайно вдячні і зобов’язані

0
1418

У межах урочистостей до 762-річчя міста до Львова приїхала численна польська делегація, зокрема представники влади. Про це пише Вголос.

Про це на урочистій сесії до Дня міста розповів міський голова Андрій Садовий, урочисто представивши гостей.

Зокрема, на урочисту сесію прибули делегати із  Вроцлава, Любліна, Ряшева та Пловдіва.

Голова ради міста Вроцлава Яцек Оссовський, якого Садовий запросив до слова, виступав польською без перекладача та зазначив, що це велика радість для них бути тут у день свята міста.

«Львів є одним із багатьох партнерських міст Вроцлава, але є найважливішим коханим. Є тим містом, контакти з яким Вроцлаву та мешканцям особливо важливі. Тому що ми маємо велике почуття вдячності щодо Львова. Реалізація добрих, взаємних та тих, що є прикладом, контактів не була б можливою без зустрічі тут людей, які думають подібно з нами», – наголосив він.

Голова ради від імені міської ради Вроцлава нагородив секретаря Львівської міської ради Анатолія Забарила спеціальною медаллю, яку дарують тим, кому надзвичайно вдячні та зобов’язані. А представники міської ради отримають у подарунок на наступній сесії ЛМР символ Вроцлава –  фігурки гномів.

Також посадовець подякував меру Львова, висловив побажання на подальшу хорошу співпрацю між містами і запросив Садового на святкування Дня міста Вроцлава 24 червня, де «буде дуже багато Львова».

Зі свого боку Андрій Садовий, аби вшанувати Президента ради Вроцлава, подарував йому монету короля Данила Галицького.

У коментарі журналістам заступник мера Львова Андрій Москаленко розповів, що нагороди віддадуть у Музей міста.

Залишити відповідь