Польські митники виявили близько 30 кілограмів контрабандного бурштину з України (ВІДЕО)

0
384

Польські митники упродовж минулих вихідних виявили у двох автомобілях у пункті попуску “Медика-Шегині” (Львівська область) загалом близько 30 кг контрабандного бурштину на суму 22,5 тис. злотих (майже 160 тис. грн).

Про це інформує управління Податкової служби у Жешуві Підкарпатського воєводства РП, пише “Четверта студія” з посиланням на Укрінформ.

Як зазначається, першу партію бурштину вагою 21 кг було виявлено у пластикових пакетах у бічній стінці мікроавтобусу на українській реєстрації. Для виявлення контрабанди використовувався рентгенівський пристрій та залучався кінолог із спеціально натренованим собакою. Вартість обробленого бурштину оцінено в понад 16 тис. злотих (понад 110 тис. грн). За перевезення контрабанди на водія попередньо накладено штраф у розмірі 1,6 тис. злотих (понад 11 тис. грн).

Чергову партію необробленого бурштину вагою 8,3 кг виявлено під час перевірки легкового автомобіля. Їх вартість оцінено в 6,3 тис. злотих (44 тис. грн). За перевезення контрабанди на водія попередньо накладено штраф у розмірі 1 тис. злотих (7 тис. грн).

В обох випадках справи розслідує Підкарпатське митно-податкове управління у Перемишлі.


Leave a Reply