Польща змінила правила в’їзду для українців через ситуацію із Covid-19

0
270

З 30 березня Польща оновила правила в’їзду для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони. Відтепер для осіб, які приїжджатимуть з країн шенгенської зони та тих, які розташовані поза нею діятимуть різні умови.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Умови для країн шенгенської зони:

  • Під час перетину кордону потрібно пред’явити негативний результат ПЛР або антиген-тесту, зробленого не більше, ніж за 48 год до перетину кордону.
  • У разі відсутності тестування, необхідно піти на карантин, який можна скоротити за умови отримання негативного ПЛР або антиген-тесту, зробленого на території Польщі.

Умови для країн з-поза Шенгенської зони:

  • Кожен мандрівник зобов’язується піти на самоізоляцію, незалежно від наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого в країні звідки приїжджає.
  • Дострокове припинення карантину можливе у разі отримання негативного результату ПЛР або антиген-тесту на території Польщі.

“Що стосується сухопутних кордонів Польщі, ситуація буде виглядати так, як на кордоні з Чехією та Словаччиною – стандартного контролю немає, але на кордонах будуть патрулі, які перевірятимуть, чи відповідають ті, хто перетинає кордон, вимогам дійсного тесту”, – пояснив речник уряду Польщі Пьотр Мюллер.

Довідково:

З суботи і протягом двох тижнів у Польщі діють нові обмеження, оголошені урядом у зв’язку з третьою хвилею епідемії коронавірусу. Міністр охорони здоров’я Адам Недзельський не виключає, що ці правила будуть продовжені після 9 квітня. Все буде залежати від захворюваності на Covid-19.


Leave a Reply