Полон і викуп книги про заручників

0
135

Полон і викуп книги про заручників у Книгарні Є

Хороший детектив здатен позбавити вас сну, допоки не перегорнете останню сторінку. Вас чекає добірка з 10 детективних історій для дорослих та дітей

Книги детективного жанру ідеальні для читання: у будь-яку пору року, за будь-яких умов їх читати доволі легко й цікаво. А хороший детектив — той узагалі здатен позбавити вас сну, допоки не перегорнете останню сторінку. Далі на вас чекає добірка з 10 детективних історій для дорослих та дітей.

Цікаві детективні книги, від яких ви навряд чи відірветеся. «Правда про справу Гаррі Квеберта» — поки чи не найкращий роман Жоеля Діккера. У цій історії є два письменники — молодий і старший, наставник — творча криза, одне звинувачення в кількадесят річному вбивстві та поміч у розслідуванні справи, з якої може вийти прецікавий сюжет.

Юрій Винничук у своїх детективних романах майстерно поєднує історію, політику та трилери. Не дивно, що й нова його книжка «Вілла Деккера» за жанром схожа на ретродетектив з елементами політичного трилера. Львів, перша половина минулого століття, серійні вбивства, звабливе кохання та інтриги — усе це сплітається в атмосферний сюжет роману.

«Порцеляновий погляд» — ще один  ретродетективний роман від українського автора Дмитра Безверхнього. У ньому головна героїня береться розслідувати вбивство своєї подруги. Остання нещодавно повернулася після кількарічних мандрів у рідне містечко Умань і була дуже холодно прийнята знайомими мешканцями. А потім раптово померла. Головна героїня береться вияснити, хто ж винен у цьому. Тим паче, що мотиви є у всіх.

Купити детективні книги та безліч інших романів від класики до сучасності ви завжди можете в нашому онлайн-магазині. А якщо не знаєте, що обрати — у нашому блозі є окремі рекомендації та тематичні добірки книжок. Наприклад, серед детективних історій чудовою покупкою буде роман «Секрет дому на озері» Нуали Еллвуд. Він про жінку, яка тікає від чоловіка аб’юзера й ховається в покинутому будинку десь у провінції. Але в цьому помешканні колись коїлися страшні речі, і тепер героїня опиняється у ще більшій небезпеці.

Роман «Глибокий сон» Реймонда Чендлера — це атмосферний нуарний детектив, який відсилає читачів у сутінки Лос-Анджелеса, американського життя в часи Великої депресії, де контрабанда, азартні ігри, море випивки, розпуста, наркотики. І десь між цього всього блукає приватний детектив, який розслідує випадок шантажу дочки свого замовника.

Найкращі сучасні детективи, книги  цього жанру не можуть обійтися без таких імен, як Ю Несбьо та Роберт Ґалбрейт. Їхніми романами та серіями романів захоплюються читачі всього світу, а героям співпереживають та хвилюються за них. А все тому, що тексти цих авторі майстерно написані в усіх деталях: від сюжету до психології героїв. Читайте романи «Жага», «Кувала зозуля» — і переконуйтеся самі.

Про детективні книги для дітей та підлітків насамкінець сьогоднішньої добірки. Зовсім-зовсім трішки. У романі «Загадка механічного горобця» юним читачам разом із головною героїнею потрібно буде побувати у великому лондонському мегамаркеті початку 20 століття та розгадати таємницю однієї коштовності.

Містичні та детективні пригоди в Лондоні чекають і героїню роману «Рубін в імлі» Філіпа Пулмана. Салі втратила батька, залишилася сама-одна у величезному полісі та прагне дізнатися, хто ж насправді вбив її тата. Але для цього треба розгадати багато таємниць минулого та сьогодення.

А ось герой  книжки Родмене Філбріка «Хто вбив Даріуса Дрейка?» якось уклав доленосну для себе угоду. Ні-ні, не з Люцифером, а з ботаном та громилом зі своєї школи. І після цього життя хлопця понеслося між розслідуванням загадкових листів, магічних будинків, кримінальних сутичок та полюванням на зниклих діамантів.

Leave a Reply