Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди, – Синютка

0
1021
Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди, - Синютка
Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди, - Синютка

Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди. Обсяг місцевих бюджетів становить 50% від загальнодержавних надходжень. У цьому напрямі вдалося  пробудити ініціативу громад шляхом організації відповідних конкурсів.

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

«Ситуація у 2018 році значно відрізняється від 2014 року. Ми досягли за рахунок об’єднаних зусиль, від ОТГ до громадських організацій. Ця синергія дала можливість створити маленьке економічне диво, яке свого часу опишуть в підручниках з економіки. Львівщина має особливу відповідальність для демонстрації значних зрушень  та можливостей, що сталися в країні після Революції Гідності. В контексті децентралізації ми залучили 2117 різних об’єктів майже в усіх селах та містах. Кожна громада може ефективно використовувати свої кошти та можливості», – наголосив Олег Синютка.

Очільник Львівщини також наголосив, що подібний досвід в межах співпраці із Луганською областю, вдалось передати і на схід України.

За словами Олега Синютки, секрет успішного розвитку області полягав не лише в економічних показниках.

«Наприкінці 2014 – на початку 2015 років в казні області, як і у держбюджеті було порожньо. Рівень боргів вимірювався мільйонами, і це був пункт, з якого ми стартували. Але ми на Львівщині змогли налагодити єдність роботи двох гілок влади, в результаті чого вдалось напрацювати стратегію розвитк», – зазначив Олег Синютка.

Залишити відповідь