Поліція у Львові затримала пацієнта психлікарні через три доби після втечі

0
738

У вівторок, 23 січня, у Львові поліція знайшла пацієнта львівської психлікарні Олександра Стрюкова, який втік під час прогулянки у суботу, 20 січня. Про це ZAXID.NET повідомила речниця Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська.

«Вчора, на вул. Княгині Ольги працівники Франківського відділу поліції виявили 33-річного львів’янина, його помістили назад у лікарню і повідомили про підозру у скоєнні злочину – втечі із спеціалізованого лікувального закладу», – повідомили у поліції.

За словами в.о. головного лікаря Олександра Губара, пацієнта знайшли у Львові, у вівторок правоохоронці дійсно привезли його у лікарню.

Нагадаємо, 20 січня з Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні втік пацієнт. Про це ZAXID.NET повідомив виконувач обов’язків головного лікаря Олександр Губар.

«Пацієнт родом з Дрогобича перебував у нашому закладі на час судово-медичної експертизи від листопада, він чекав рішення суду про те, чи осудний за скоєння низки дрібних крадіжок. Зник під час денної прогулянки», – розповів у коментарі ZAXID.NET виконувач обов’язків головного лікаря Олександр Губар.

Також Олександр Губар додав, що під час прогулянки на подвір’ї лікарні перебували 9 людей, серед них співробітник медичного закладу, який наглядав за пацієнтами. Охорони у психіатричній лікарні немає. 33-річний пацієнт скористався неуважністю медперсоналу і покинув лікарню.

Співробітник лікарні написав пояснювальну. З понеділка у психіатричній лікарні працює спеціальна комісія, яка розбиратиметься, хто винен.


Leave a Reply