Поліція розпочала розслідування протиправних дій керівництва “Львівелектротрансу”

1
1516

У відповідь на звернення депутата Львівської міської ради від УКРОПу Ігоря Зінкевича Головне управління Національної поліції взялося за перевірку фактів протиправних дій комунального підприємства «Львівелектротранс». Про це повідомив начальник управління Валерій Середа, інформує Укроп Львівщина.

«Сьогодні отримав відповідь від Валерія Середи. Управління поліції у межах своєї компетенції розпочало перевірку фактів викладених у депутатському звернені і зареєстрували відомості у журналі Єдиного обліку Галицького ВП ГУНП у Львівській області за №13064 від 25.04.2018 р. Для всебічного вивчення всіх обставин Нацполіція скерувала запити до виконкому міської ради. При надходженні відповіді, буде прийнято рішення згідно чинного законодавства», – розповів Ігор Зінкевич.

Предметом депутатського звернення укропівця стали дії керівництва Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс», які підпадають під кримінальну відповідальність, зокрема за ст. 191 та ст. 210 Кримінального кодексу України (розтрата коштів, майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та використання службовою особою бюджетних коштів усупереч їхньому цільовому призначенню).

«Йдеться про квитки на проїзд у міському електротранспорті, які офіційно оприлюднило ЛКП «Львівелектротранс» на своєму сайті за декілька хвилин після ухвалення рішення, відповідно до якого тариф на проїзд в електротранспорті Львова відкориговано до 5 грн. Було опубліковано оригінали 2 типів квитків: пільговий та загальний, не зразків та макетів для проїзду в міському електротранспорті. Важливо зазначити, що квитки – це документи суворої звітності. Тому замовляти нові квитки можна лише тоді, коли отримано рішення виконкому про зміну тарифу на проїзд. В іншому випадку це є ознакою нецільового використання коштів комунальним підприємством», – зауважив укропівець Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, кілька місяців тому депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич звернувся до директора Антикорупційного бюро України Артема Ситника, начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерія Середи і міського голови Львова Андрія Садового щодо дій керівництва комунального підприємства «Львівелектротранс», які підпадають під кримінальну відповідальність.

Довідка УКРОПу. З 16 квітня у Львові вартість проїзду в електротранспорті зросла майже вдвічі – з 3 до 5 гривень. УКРОП Львівщини виступив проти такого чергового підвищення. У зв’язку з численними зверненнями мешканців міста фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді ініціювала проведення громадських слухань. Однак ЛКП «Львівелектротранс» сфальсифікувало результати слухань.


1 коментар

  1. Хто би сумнівався, що вся ця банда казнокрадів на чолі з мером, вже давно порахували, хто і скільки заробить на піднятті тарифів. Черга за маршрутками… Тарифи чи ненайвищі в Україні, а стан транспорту і культура обслуговування, чи ненайгірші.

Leave a Reply