Поліція охорони провела урок безпеки в школі Львова

0
1398
Поліція охорони провела урок безпеки в школі Львова

Сьогодні, 3 вересня в перший день навчання в 57 школі, що у Львові, командир першого батальйону полку поліції охорони Львівщини Володимир Харко, разом з представником патрульної поліції розповіли учням про свою роботу, як вберегтися від злочинних зазіхань, поведінку та безпеку на дорозі, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Одним із найважливіших завдань в Україні є дотримання прав і свобод людини. Великого значення набувають правова освіта та правове виховання, які формують свідомість дітей і правову культуру.

Поліція охорони провела урок безпеки в школі Львова
Поліція охорони провела урок безпеки в школі Львова

Залучення учнів до правової культури збагачує їх духовне життя, а знання ними своїх прав і обов’язків розширює можливості їх самореалізації. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ.

Вже більше двох років школярі п’ятдесят сьомої школи Львова почуваються у безпеці, оскільки перебувають під охороною працівників Управління поліції охорони у Львівській області.

Фізична охорона об’єкта забезпечується висококваліфікованими працівниками цивільної охорони, які мають визначені законом права та повноваження.

Охоронники забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту і активної оборони, пристроями зв’язку. Пост охорони обладнаний засобами тривожної сигналізації.

В разі виникнення конфліктних ситуацій передбачена оперативна озброєна допомога охоронникам, групами реагування поліції охорони та нарядами територіальних органів національної поліції України.

“Шановні батьки, якщо Ви хочете бути спокійними за безпеку своїх дітей, скористайтеся послугами поліції охорони. Звертатись за телефонами 080, 099, 097, 073 – 050 22 20; Телефон чергової частини Управління поліції охорони у Львівській області 032-252-30-87”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь