Поліцейська байдужість чи покривання злочину

0
9347

Як депутат Жовківської міськради від «Батьківщини» тиснула на поліцію і що на це сказала феміда

Рівно два роки тому померла мати братів Гапонів. Галина Гапон була активною та життєрадісною жінкою й ніколи не скаржилась на стан здоров’я. Проте у висновку патологоанатомів причиною смерті вказаний серцевий напад.

Подробиці шокуючої історії на Жовківщині дивіться детальніше у сюжеті телеканалу «Правда тут – Львів».

У Жовкві на Львівщині триває шокуюча історія, яка уже шокувала усю Львівщину та усі навколишні округи.

Склавши усі пазли, брати Гапони запідозрили, що матері саме допомогли швидше піти із життя.

Син Ростислав Гапон згадує події двохрічної давнини: «Слова батька за тиждень до смерті матері звучали дослівно так: «Вашій матері недовго залишилось».

Гапон додає, що поведінка батька взагалі є незрозумілою, адже він почав судитись із власними синами.

«Є незрозумілі обставини щодо впливу на слідство депутата Жовківської міської ради від «Батьківщини» Бродик Орести Петрівни», – додає Ростислав Гапон.

Власне підозра й впала на того, кому найбільше була вигідна смерть жінки – її законному чоловікові. Довгі роки він зраджував дружині з депутатом Жовківської міської ради від «Батьківщини» Орестою Бродик, а після смерті дружини Володимир Гапон через суд намагається відібрати у синів законну спадщину, яку їм залишила мама.

Брати Гапони із своїми підозрами написали заяву у Жовківський районний відділ поліції. Було це ще у серпні 2017 року, проте до жовтня її навіть не встигли внести у державний реєстр.

Ще восени у поліції обіцяли вивчити це питання, проте справу у реєстр внесли аж 5 грудня. І тільки після судового рішення.

Проте через 24 дні її закрили, а жодних слідчих дій, проведення допитів чи перевірки фактів так і не було.

Сьогодні ж, 15 лютого, під час судового засідання присутнім і був і сам горе-слідчий. Роман Зінчук каже, що не пам’ятає деталей цієї справи.

Відтак, брати Гапони переконані, що депутат Жовківської міськради від «Батьківщини» дуже добре постаралась, аби їх заяву у Жовківській поліції просто «замнули». Про некомпетентність слідчих говорить і багаторічний адвокат Світлана Куспись.

Натомість «феміда» не закрила очі на бездіяльність правоохоронних органів і винесла справделиве рішення: дії, а точніше, бездіяльність поліції таки засудили. Постанову про закриття кримінального провадження за ознаками вбивства Галини Гапон скасували. Ухвала ж оскраженню не підлягає.

Залишити відповідь