Поліцейські разом з нацгвардійцями готові забезпечити публічний порядок під час футбольного матчу у Львові

0
486
Поліцейські разом з нацгвардійцями готові забезпечити публічний порядок під час футбольного матчу у Львові

Сьогодні, 12 жовтня, о 21.45 на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться міжнародний відбірковий матч Чемпіонату Світу з футболу – 2022 між національними збірними командами України та Боснії і Герцоговини.

Про це пише Кулемет з посиланням на поліцію Львівщини.

Головне завдання поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України – забезпечення публічного порядку та безпеки глядачів безпосередньо під час матчу, а також у центральній частині міста, в аеропорту та на вокзалах, куди прибуватимуть вболівальники.

У чашу стадіону пускатимуть глядачів, які матимуть квитки, а також сертифікати про вакцинацію від COVID-19 або негативні ПЛР-тести – це перевірятимуть стюарти.

Також правоохоронці разом зі стюартами слідкуватимуть аби вболівальники не проносили у чашу стадіону заборонені предмети. Сам стадіон та прилеглу до нього територію перед матчем оглянуть вибухотехніки та кінологи.

Правоохоронці закликають усіх громадян – якщо ви стали очевидцем правопорушення, виявили підозрілий предмет, звертайтесь з цим до поліцейських або повідомляйте на оперативну лінію 102. Поводьтесь відповідально та будьте толерантними.

Leave a Reply