Поліцейські на Львівщині через гучномовці повідомлятимуть про повітряну тривогу

0
150
Поліцейські на Львівщині через гучномовці повідомлятимуть про повітряну тривогу

У разі оголошення повітряної тривоги на Львівщині поліцейські сповіщатимуть через гучномовці. Мешканців закликають не ігнорувати такі сигнали тривоги та негайно йти в укриття

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, пише Кулемет.

“Після чергового масованого ракетного обстрілу території України російською федерацією багато квартир та будинків в Україні досі залишається без води та електропостачання. Тож у випадку оголошення повітряної тривоги поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал”, – зазначили у поліції Львівщини.

Мешканців просять не ігнорувати такі оповіщення і в разі повідомлення про повітряну тривогу негайно йти в найближчі укриття. Також правоохоронці нагадують про необхідність використовувати світловідбивні елементи на одязі у темну пору доби.

Якщо потрібна допомога, мешканці можуть звернутися до поліцейських на вулиці та в територіальних підрозділах. Окрім того, у приміщеннях територіальних підрозділів  поліції та на станціях поліцейських офіцерів громади можна скористатись Інтернетом, зарядити телефони та обігрітися.

Детальна інформація з адресами та номерами телефонів територіальних підрозділів поліції Львівщини за посиланням.

Залишити відповідь