Поки що є Зеленський і пустка, – Омелян про 100 днів нового президента

0
518

Наразі, за перші 100 днів президентства Володимира Зеленського, чи коли обіцяли завершення “епохи бідності” з 21 квітня, – поки що є Зеленський і фактично пустка.

Про це в ток-шоу Ехо України заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Наразі те, що я бачу за перші 100 днів, чи коли обіцяли завершення “епохи бідності” з 21 квітня, – поки що є Зеленський і фактично пустка. Тобто ми жодних різких змін з боку президента, ініційованих президентом, не бачимо. Більше того, в двох третинах областей не призначені досі очільники”, – сказав Омелян.

Він наголосив, що призначення очільників в областях – це повна компетенція і відповідальність саме президента України.

“Ми не бачимо реальних дій чи хоча би плану дій, який було обіцяно. І навіть на сьогоднішній день – 100 днів з часу його входження на посаду – свого часу було анонсовано, що буде грандіозна прес-конференція, на якій президент України відповість на всі запитання, що турбують громадськість. Але ми бачимо, що знову-таки пустка, нічого не відбувається. Це неприємно і це тривожно. Бо я собі уявляв, що президент, взявши паузу і мовчанку на 100 днів, сьогодні мав вийти і сказати: ось це мій кандидат на прем’єр-міністра, ось ми провели консультації з ним і з коаліцією з однієї партії “Слуга народу”, і це наш склад уряду і ось наша програма дій. Це все ми підготували за цих 100 днів мовчанки, бо ми хотіли працювати у спокої, дати якісний результат країні. Але цього знову не відбулося”, – додав Омелян.


Leave a Reply