Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди буде закарбований в українській історії, – Порошенко

0
636

П’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко разом із кандидатом на посаду очільника Львівської ОТГ Олегом Синюткою та членами родин загиблих вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні у Львові.

Про це Петро Порошенко повідомив у Фейсбуці, пише Кулемет.

“Важко собі уявити, що днями вже сьома річниця початку Революції Гідності. Тоді Україна і українці продемонстрували, що наш шлях в Європу, мета приєднання до ЄС і вихід з Російської імперії є об‘єднуючою національною ідеєю. Сім років тому мільйони українців вийшли на вулиці. І Путіну, і його «п‘ятій колоні», яка тоді була при владі, цей рух був кісткою у горлі. Для того, щоб це зупинити, на вулицю були кинуті внутрішні війська, «Беркут». Почали вони з побиття студентів, а безславно закінчили вбивствами”, – наголосив Порошенко.

Він додав, що подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди буде закарбований не тільки у серцях українського народу, а й в українській історії. На ньому будуть виховуватися покоління українців.

“Тому сьогодні наша львівська команда на чолі з Олегом Синюткою, члени родин Героїв Небесної Сотні, перед якими в боргу український народ, тут, щоб вшанувати їх пам‘ять. Це — символ ставлення українського народу до його героїв. Але, на жаль, є і інший символ, який демонструє влада. Той, «подарунок», який вона підготувала для українців. Справа не в тому, що вона ігнорує досягнення Революції Гідності, руйнує їх, намагається зруйнувати декомунізацію, люстрацію. Влада повертає людей, які ховалися за кордоном від українського правосуддя: адвокатів Януковича у ДБР, адвокатів Єфремова, які очолюють судовий напрямок в Офісі президента. І координує це все заступник адміністрації Януковича Портнов. Нікого вже не дивує, що суд іменем України приймає рішення про зняття заочного арешту з Януковича за справи Майдану. Який ще символ реваншу краще б ілюстрував дії влади?”, – наголосив Порошенко.

Він додав, що сьогодні у Музеї Революції Гідності ранок почався з обшуків.

“Що вони там шукають? Насправді вони бояться ідей, які надихнули українців під час Революції Гідності. Вони бояться за себе, і тому сховалися в «Феофанії». Я проти насильства. Моя мета і мета всієї нашої команди — це привести Україну до членства в ЄС та НАТО. І ніякі відосики, ніякі обшуки, ніякі кримінальні справи, ніякі знущання над членами родин Небесної Сотні не зупинять наш рух. Наша діюча псевдовлада ментально інша. Вони прийшли до свого розуміння Революції Гідності з 95 кварталу. Коли на Майдані вбивали людей, вони жартували з тим, що добре було би тих, хто постраждав, одягнути у вовну, а поліції видати ебонітові палиці, якими б вони виробляли електроенергію. Так само вони жартували над нашим суверенітетом, над нашою державою”, – підкреслив п’ятий Президент України.

“Дуже добре, що зараз народ прозріває, народ повертається до справжніх цінностей. І я від імені всієї нашої команди, від імені всіх українців, які поділяють наші цінності, хочу подякувати родинам Небесної Сотні та вшанувати пам’ять українських героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності, пам’ять українських героїв, які віддали своє життя під час ООС. І ми сьогодні наш день почали, на жаль, із Служби Божої за загиблим українським воїном, Героєм, бійцем 80-ї ОДШБ Іваном Горошком. Висловлюємо співчуття його дружині, яка просто чорна від горя стояла на Службі Божій. І хочемо сказати, що як ми подолаємо той реванш, ту зневагу до України, яку демонструє діюча влада, так ми і подолаємо агресора і звільнимо українську землю”, – наголосив Порошенко.

Він додав: “Справа, за яку віддали своє життя Герої Небесної Сотні і наші воїни на фронті, вона точно приведе нас до перемоги. Не зважаючи на те, що влада не бажає відзначати День Гідності та Свободи, який був запроваджений моїм указом, Україна і українці його будуть вшановувати. Це золотими літерами залишиться в історії України”.

Залишити відповідь