Пoбитий у Львові музикант виявився онуком відомого народного артиста України (ВІДЕО)

1
513
Пoбитий у Львові музикант виявився онуком відомого народного артиста України

Пoбитий у Львові через виконання російських пісень музикант Максим Вітошинський виявився онуком відомого оперного співака, народного артиста України, львів’янина Романа Вітошинського.

Про це пише Кулемет з посиланням на “Про Львів“.

Юнак, який виконував пісні російською на площі Ринок, розповів виданню «Страна» про деталі кoнфліктy.

“За день до того, як на нас напали, ми співали на площі. Хлопець з дівчиною замовили у нас пісню Висоцького про Одесу. Російською. Я пісню заспівав. Після цього до мене підійшла ця дівчина і почала висувати претензії. Мовляв, її обурює, що я співаю в центрі Львова російською мовою. Я це озвучив в мікрофон, так і сказав: “До мене підійшли дівчата і сказали, що їх обурює, що я співаю російською. Як на мене, потрібно їм просто побажати гарного вечора і нехай йдуть далі”, – розповів Вітошинський.

Музикант зазначив, що люди його підтримали, проте дівчата, які пред’явили претензії, заявили про порушення закону його групою.

“Потім вони дістали телефони і почали знімати мене на камеру. Я їм відповів українською: “Я маю право висловлюватися тією мовою, якою вважаю за потрібне”. Я вважаю, що у творчості немає мови. Вони почали закидати в мою сторону, що я мocкaль і порушую мораторій (у 2018 році Львів ввів мораторій на російськомовний культурний продукт – Ред.). Я відповів, що я російськомовний українець. А мій дідусь, Роман Зенонович Вітошинський, – народний артист України”, – додав музикант.

На наступний день після словесного конфлікту, за словами Вітошинського, відбувся напад під час приготування групи до виступу.

“Ми тільки розклали інструменти, як підлетіло приблизно сім чоловік. Всі відразу: перцовка в очі, мовляв, ми вас попереджали. І почали все трощити. Це були члени організації “Сокіл”, – зазначив Вітошинський.

За словами музиканта, він отримав забій двох ребер в результаті нападу, а також йому розбили губу.

Крім того, як стверджує хлопець, матеріальні збитки склали більше 35 тисяч гривень.

Вітошинський стверджує, що після інцидeнтy не припинятиме виступи.

Нагадаємо, дівчина, яка зробила зауваження музикантам у центрі Львова, розповіла подробиці нічної події.


1 коментар

  1. Як там кажуть – Яблуко від яблуні далеко не падає… Яке виховання, такі і наслідки. Коли синок показово горланить під стінами Міськради російську попсу, посилаючи “на панель” ще й дівчину, яка звернула йому за це увагу то що тоді за настрої у них в сім’ї ???

Leave a Reply