Поблизу українсько-польського кордону затримано групу осіб з дроном

0
750

Сьогодні завдяки злагодженим спільним діям прикордонників України та Польщі вдалося затримати групу осіб, які можливо, причетні до протиправної діяльності на кордоні. Для реалізації своїх намірів вони планували використати безпілотний літальний апарат, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Після опівночі прикордонники відділу «Пархоменкове» Львівського загону зафіксували політ малого літального апарату типу квадрокоптер на висоті до ста метрів.

В рамках проведення спільної операції «Кордон-2018» прикордонники відразу повідомили про можливу протиправну діяльність своїх польських колег та організували пошук порушників. Вже за деякий час на відстані двох кілометрів до державного рубежу правоохоронці затримали трьох невідомих осіб разом з квадрокоптером. Документів при собі вони не мали. У ході подальших пошукових заходів неподалік на автодорозі, що йде вздовж кордону виявлено ще одного українця на легковому автомобілі.

Крім того, польські прикордонники поінформували про затримання ще трьох українців на автомобілі, які перебували поблизу українсько-польського кордону. Як вдалося встановити напередодні наші співвітчизники встановленим порядком виїхали за межі України.

За порушення прикордонного режиму відносно громадян складено протоколи, в рамках адміністративного правопорушення вивчається питання щодо вилучення квадрокоптера. По завершенню огляду місця події затриманих осіб доставлено до прикордонного підрозділу для встановлення осіб та проведення фільтраційних заходів.

Leave a Reply