Поблизу Старого Самбора висадили майже 3 гектари нового модриново-ялинкового лісу

0
551

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка та Микола Іщук, працівники комунальних лісових господарств на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП “Галсільліс” висадили понад 10 тисяч саджанців лісу.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Як розповів в. о. генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Іван Підгородецький, для висадки підібрали спеціальну ділянку, яка раніше не була засаджена лісом та провели аналіз ґрунту.

«За результатами аналізу прийняли рішення вперше, за час існування “Галсільлісу”, висадити плантацію модрини – понад 8,5 тисяч саджанців.», – зазначив Іван Підгородецький.

«Завдяки сьогоднішній акції ми збільшили площу лісу в області на майже 3 гектари. Вибрали модрину європейську не випадково, адже вона морозостійка, світлолюбна рослина, а в умовах цього ґрунту – ще й швидкоросла. Сподіваємося, що вже за п`ять років вона виросте до 2 метрів. Головне її правильно протягом цих перших років доглядати, обкошувати, щоб трава її не заглушувала», – наголосив керівник Старосамбірського “Галсільлісу” Петро Домінік.

Своєю чергою голова Львівської обласної ради Ірина Гримак подякувала ініціаторам акції, колегам-депутатам, працівникам “Галсільлісу” за дбайливе ставлення до природи, відновлення та розширення лісових масивів.

«Садити та вирощувати ліс – дуже не проста справа. Але завдяки нашому комунальному підприємству Галсільліс ми прагнемо щороку збільшувати площі лісу та висаджувати різні лісові культури. Важливо примножувати для наших наступних поколінь той неоціненний природний ресурс, яким є ліс», – зазначила Ірина Гримак.

Залишити відповідь