Пластуни з усієї Львівщини вперше разом запалили «Різдвяну свічечку»

0
1131

У храмі поблизу Центру Митрополита Андрея Шептицького, за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, стартувала щорічна пластова зустріч «Різдвяна свічечка». Цьогоріч вперше пластуни з усієї Львівщини зібрались разом, щоб відсвяткувати Христове Різдво. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Розпочалась зустріч із міжнародної акції поширення Вифлеємського Вогню Миру, який після завершення святкувань пластуни повезуть до своїх домівок, розносячи вогонь до сиротинців, будинків для осіб з обмеженими можливостями, лікарень, державних установ тощо.

Привітав із стартом «Різдвяної свічечки» пластунів Львівщини голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Я би дуже хотів, щоб ви обов’язково запам’ятали три найважливіші речі. Перше – це те, що за вашими плечима, плечима Пласту є величезна українська історія і найкращі, найсильніші українські герої були пластунами і починали свій життєвий шлях так, як його сьогодні починаєте ви. Я би дуже хотів, щоб ви відчували, що ви – особливі люди, тому що ви вибрали в себе в житті дві найголовніші речі – Бога і Україну. І я дуже вас прошу, щоб цей Благодатний вогонь миру, вогонь любові і добра потрапив у кожну оселю, тому що люди на вас сподіваються, вас чекають. І я дуже б хотів, щоб з цим величезним символом любові і добра ви прийшли до себе додому і щоб кожна родина відчула, що ви несете наші українські символи, добро, любов, правду і справедливість”.

Упродовж Різдвяних свят учасники Пласту з різних куточків області: від Сокалю до Старого Самбора, колядуватимуть, віншуватимуть, показуватимуть свої вертепи, різдвяні ролики, обміняються привітаннями, а також частуваннями.

«Сьогодні в нас особлива подія. Львівська округа вперше за багато років проводить таку гучну «Різдвяну свічку». Це особливий історичний момент для всіх пластунів Львівської області. Ми знову зустрілися, щоб ближче познайомитися, обмінятися українськими традиціями, отримати Вифлеємський Вогонь та понести його до своїх домівок, до тих людей, які потребують нашої любові», –   зазначила голова Пласту у Львівській області Юлія Катинська.

Залишити відповідь