Пластуни привезли до Львова Вифлеємський вогонь миру

0
1132
З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу

Вифлеємський вогонь миру запалений на місці народження Ісуса Христа прибув до Львова. Його отримали львівські пластуни. Протягом місяця вони ширитимуть його у школах, церквах та лікарнях міста.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Сьогодні зранку, 13 жовтня, львівські пластуни зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами і отримали Вифлеємський вогонь миру − символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу.

В Україні з 1999 року вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни − українські скаути. Щороку Вифлеємський вогонь миру передають громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. Цьогоріч львівським пластунам передали вогонь друзі-харцери (члени скаутського руху у Польщі).

Пластуни продовжать передавати вогонь львівським організаціям, лікарням, школам, сиротинцям, церквам та партнерам Пласту у Львові. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні світлого Різдва.

Залишити відповідь