Після «повстання» на кордоні очікую на бунт курвів

1
1394

Сьогодні на Львівщині бунтує народ, не вдоволений тим, що, грубо кажучи, йому обмежили можливість вештатися туди-сюди кордоном і не давати можливості іншим українцям за нормальних умов перетнути межу держави. Човникам наплювати на співгромадян, котрі їдуть на Захід у справах, на студентів, котрі там вчаться, на туристів, котрі хочуть побачити світ. Пише Форпост.

Не буду політ коректним і скажу, що в носі маю панство, яке втокмачує, що люди мають право відстоювати свою позицію у будь-який зручний для них спосіб. Це – не протест. Це – жлобство. Моя свобода закінчується там, де починається несвобода іншого.

Нещодавно під час робочої «екскурсії» на кордон один чоловік розповів про категорію людей «народжені в черзі». Мама з татом його «зачєли» в черзі, воно ледве виросло, йому купили старого жигуля, причепили польські бляхи і знову відправили в чергу. Більше нічого в світі воно не знає, бо крім черги ніц не бачило. А ще, виявляється, неподалік Шегинь є ціле село, яке НЕ спеціалізується на прикордонному човникарстві. Тамтешні люди спеціалізуються на займанні черги на кордон з подальшим її перепродуванням.

Ну, значить так. Після сьогоднішнього «повстання» бидла на кордоні очікую на бунт львівських курвів і блокування летовища з вимогою збільшити кількість рейсів зі Стамбула. Дівчатка ж теж працюють на себе і на свої родини, а значить мають законне право відстоювати свої інтереси. Громадськість мала б активно підтримати, раз ми вже так прагнемо громадянського суспільства!

1 коментар

  1. Ну, тут вже державі треба і владу застосувати. Бо так ми докотимося до того, що бомжі з одного мікрорайону будуть блокувати дорогу, тому що бомжі з іншого мікрорайону риються в їхніх сміттєвих баках. Контрабанда, то для львівських рогулів, як сало на хліб. Але й держава повинна мати якийсь зиск. Я би зробила так: не більше 1000 євро на півроку. А там хоч десять раз на день, хоч один раз таки у півроку – справа твоя.

Залишити відповідь