«Піккардійська Терція» провела перший у Львові автоконцерт на даху (ФОТО)

0
1353
Фото: Галина Гузьо.

В умовах карантину і повного колапсу у сфері культури і розважальних подій першою на такий виступ наважилася вокальна формація «Піккардійська Терція». Місце проведення унікального концерту – дах, а точніше, третій поверх парковки на ТВК «Південний».

У четвер, 18 червня, у Львові відбувся перший у місті Лева автомобільний концерт.

Про це “Кулемет” повідомила прес-служба гурту.

У майже двогодинному концерті «Піккардійці», враховуючи специфіку як майданчика, так і те, що публіка слухатиме пісні, перебуваючи в салонах власних авто спеціально підібрали пісні так, щоб автослухачі мали можливість відчути справжній драйв, «аплодувати» фарами та автосигналами. Утім, як і жоден концерт акапельної формації, виступ просто неба на даху не обійшовся без найвідоміших пісень із репертуару колективу: «Старенький трамвай», «Берег ріки», українська «Шізгара». Прозвучали пісні також польською, французькою та італійською…

Для «Терції», яка уже майже три десятиліття є музичною візитною карткою Львова, такий концерт буде не просто експериментом, а справжнім викликом, чи, як прийнято казати зараз, челенджем.

Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці, – зазначив менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський. – Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють в часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців.

На час карантину, який триває уже майже три місяці, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати заплановані на квітень-травень концерти. І ця вимушена творча перерва ще більше спонукала співаків погодитися на унікальний автоконцерт – і, нарешті, таки зустрітися зі своїм слухачем.

Залишити відповідь