Підрядник звинуватив Садового у блокуванні запуску е-квитка

0
269
На Львівщині змінили графік приміських автобусів та залізничного транспорту

ТОВ “Аствелл Софт” вважає, що Львівська міська рада блокує запуск проєкту е-квитка у місті.

Про це повідомляє ТОВ “Аствелл Софт”, пише Кулемет.

ТОВ “Аствелл Софт”, яке є одним з підрядників впровадження електронного квитка у Львові й займається адмініструванням та конфігурацією хмарного середовища проєкту, звинуватило Львівську міську раду у блокуванні запуску цього проєкту.

За даними підрядника, лише через пів року після старту проєкту у березні 2020 року ЛКП “Львівавтодор” вирішив провести тендер з тестувань для підготовки налаштувань серверного обладнання.

Спочатку ТОВ “Аствелл Софт”, яке взяло участь у закупівлі, дискваліфікували, однак Антимонопольний комітет підтвердив незаконну дискваліфікацію й підрядник зміг приступити до виконання робіт.

Прте у ТОВ “Аствелл Софт” заявили, що ЛКП “Львівавтодор” продовжувало всіма можливими способами блокувати їхню роботу:

– затягували з укладанням договору й наданням необхідних ресурсів для роботи;

– невідповідність тендерної документації реальним потребам проєкту;

– потреба в додатковій закупівлі;

– відмова оплати підряднику за надані послуги.

“ЛКП “Львівавтодор” всіляко докладав зусиль на всіх етапах, щоб саботувати роботу підрядника з адміністрування та конфігурації хмарного середовища проєкту впровадження е-квитка, й навіть коли підрядник повідомив, що готовий фактично безплатно працювати над проєктом, тільки щоб нарешті е-квиток запрацював, – “Львівавтодор” все одно не дає надавати дані послуги й запустити проєкт” – йдеться у повідомленні ТОВ “Аствелл Софт”.

Компанія зверталася до Львівської міськради з проханням припинити блокування проєкту, проте безрезультатно.

“Чому ж Львівська міська рада настільки зацікавлена, щоб проєкт е-квиток не запустився, й публічно вдає, що докладає всіх зусиль для запуску, а по факту підпорядковане ЛКП “Львівавтодор” робить все щоб проєкт не відбувся? Сподіваємося, що меру Львова, просто не доносять інформацію, про наші звернення, тому звертаємося до Садового А.І., з проханням повпливати на підпорядковане ЛКП й відсторонити не ефективних керівників від діяльності” – наголосили у фірмі-підряднику.

Залишити відповідь