Підробні Аірподс та репліки: як купити оригінальні навушники Apple

0
312

Підробні Аірподс та репліки: як купити оригінальні навушники Apple

У багатьох магазинах сьогодні можна побачити великий асортимент бездротових навушників. Це популярний серед молоді та водіїв гаджет, адже дозволяє насолоджуватися музикою у найвищій якості. Водії їх обирають замість гарнітури Hands Free, аби руки лишалися вільними під час кермування.

Але оцінити усі переваги справжніх навушників Apple AirPods 2 чи AirPods Pro зможете, якщо купите оригінал. Для цього треба купувати їх в інтернет-магазинах авторизованих реселерів Apple. Наприклад, на сайті Цитруса за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/naushniki/brand-apple/ виставлено актуальні наразі бездротові Аірподси з True Wireless Stereo (TWS) та функцією шумопригнічення (Noise Canceling). Відкрито й передзамовлення на повнорозмірні бездротові AirPods Max.

Чим небезпечні репліки та підробки AirPods

Очевидна причина відмовитися від підроблених копій та реплік – вартість. Якщо виробник на коробці пише, що це Apple, то ціна відразу зростає майже у два рази. Насправді ж такі навушники від нікому невідомих виробників повинні коштувати приблизно від 399 до 999 гривень. Але продавці просять за них 1299 й більше.

Якщо вам дійсно хочеться придбати бездротові навушники, що мають приблизно такий самий функціонал, як і Apple AirPods, можна знайти велику кількість оригінальних виробів від інших компаній. За посиланням вище можна купити Bluetooth навушники у формфакторі вакуумних вкладишів від Xiaomi, OPPO, Nokia, realme та інших компаній. У багатьох випадках вони коштують дешевше за підробні Аірподси.

Але не лише втрата коштів є проблемою. Річ у тому, що над розробленням кожного продукту Apple працюють професіонали. Навушники, перш ніж потрапити на полиці магазинів, проходять тестування в лабораторіях. Фахівці встановлюють гучність на безпечному рівні, щоб користувачі не стикнулися згодом із втратою слуху. Зрозуміло, що китайські підпільні виробники не ускладнюють собі життя такими питаннями. Рівень гучності у підробних навушниках може набагато перевищувати безпечну норму. Тобто, меломан, слухаючи музику на максимумі, може з плином часу втратити слух.

Як перевірити AirPods та уникнути підробок

Найпростіший спосіб купити оригінал – замовити навушники на сайті авторизованого продавця Apple в Україні. “Цитрус” пропонує своїм клієнтам обслуговування за найвищими стандартами:

  • виключно оригінальна продукція – Designed by Apple;
  • офіційні ціни – ви їх можете перевірити на сайті Apple;
  • гарантійний термін складає 12 місяців, тоді як підробку, котра зламається через три тижні, можна лише викинути до смітника;
  • обмін на нові девайси – Trade-In;
  • придбання товарів на виплат чи в кредит – спробуйте оформити кредит на навушники в кіоску на ринку.

Якщо все ж таки вирішили купувати AirPods деінде, уважно перевіряйте якість пакування. На коробці має бути серійний номер, котрий можна перевірити на сайті Apple. Такі самі серійні номери нанесено на AirPods, вони містяться під кришкою футляра та в гарантійних талонах. Коли ж під’єднаєте навушники до свого iPhone, серійний номер побачите в налаштуваннях навпроти пристроїв, що підключено через Bluetooth.

Залишити відповідь