Підняття вартості проїзду у електротранспорті Львова – це грабунок громади, – НРУ

0
2336
Трамвайний вагон
Трамвайний вагон "Tatra KT4D", придбаний у 2008 році в Ерфурті

12 березня Громадська рада при управлінні транспорту і зв’язку Львівської міської ради рекомендувала підвищити вартість проїзду у громадському електротранспорті м. Львова до 5-ти гривень. Приводом для цього стали не обґрунтовані висновки платоспроможності  малозабезпечених громадян, студентів та школярів, а розрахунки фахівців підприємства «Львівелектротранс», яке є комунальним і фінансується з міського бюджету.

Про це йдеться у заяві Львівської міської організації НРУ.

“Припускаємо, що такою мотивацією могли стати нові корупційні схеми  у діяльності комунального перевізника. Нас обурює позиція «представників громадськості», які не лише не відстоюють інтереси малозабезпечених громадян міста, але й фактично спонукають чиновників залазити їм у кишені.

“У зв’язку з цим, вимагаємо винести питання на широке обговорення громадськості. Закликаємо членів виконавчого комітету Львівської міської ради не затверджувати пропонований тариф, який стане непосильним фінансовим тягарем для львів’ян. Не допустимо чергового грабунку громади Львова!”, – йдеться у заяві.

 

Залишити відповідь