Підлеглим Садового куплять чотири квартири

0
834

Депутати Львівської міськради погодили придбання чотирьох двокімнатних квартир для працівників мерії. Йдеться про купівлю перших службових квартир, які надаватимуть тим працівникам міськради, що не мають свого житла. На купівлю цих квартир передбачено 5 млн грн., пише Захід.нет.

«Йде мова про придбання квартир для відомчого житлового фонду. Після придбання ці квартири поставлять на баланс департаменту житлового господарства, а закріплення квартир за працівниками проводитиметься згідно з рішенням громадської комісії», – розповіла під час розгляду цього питання керівниця департаменту житлового господарства ЛМР Ірина Маруняк.

Вона також уточнила, що приватизація цих квартир можлива лише у тому випадку, якщо сесія ЛМР дасть на це свій дозвіл. За словами Ірини Маруняк, у міськраді вже є сформований список черговиків, у якому перебуває 115 працівників мерії та комунальних підприємств.

Купівля відомчих квартир передбачена прийнятою у січні 2018 року програмою забезпечення житлом працівників мерії та комунальних підприємств. Вона передбачає, що звільнені з роботи у міськраді працівники мають вивільнити відомче житло.

Однак ця схема передбачає два винятки. По-перше, працівники, які більше 10 років працювали в комунальних установах або мерії, можуть не вивільняти житло. По-друге, працівники ЛМР мають можливість приватизувати отримані квартири. У такому випадку питання про приватизацію квартир виноситиметься на розгляд спеціальної комісії при виконкомі і в кінцевому результаті розглядатиметься на сесії міськради.

Leave a Reply