Підлеглий Садового напав на журналістів на Грибовицькому сміттєзвалищі

0
1563

Директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач сьогодні, 25 травня, здійснив напад на журналістів Львівського порталу на території Грибовицького сміттєзвалища, пише Львівський портал.

Журналісти вирішили проінспектувати ситуацію на Грибовицькому сміттєвалищі, нещодавно з’явилося багато інформації, що сюди і далі, попри заборону, возять сміття. Вони прибули туди в супроводі голови постійної комісії екології  Жовківської районної ради Ігоря Муравського. Кореспонденти фіксували стан справ на фото і відео, виконуючи свою роботу.

Через деяких час до них приїхала «Муніципальна варта» та директор ЛКП «Збиранки». Вони у агресивній формі доводили журналістам та депутату, що ті не мають права тут перебувати і робити будь-яку фото- і відеофіксацію.

Згодом Віталій Пугач вирвав у кореспондента телефон та триногу, пошкодивши їх, і викинув триногу в рівчак з болотяною водою.

Ігор Муравський викликав поліцію. Кореспондент буде писати заяву на Віталія Пугача через перешкоджання журналістській діяльності та пошкодження редакційної техніки.

Залишити відповідь