Підлеглу Садового судять за водіння у стані важкого алкогольного сп’яніння

0
1140
Підлеглу Садового судять за водіння у стані важкого алкогольного сп’яніння
Підлеглу Садового судять за водіння у стані важкого алкогольного сп’яніння

Головного спеціаліста Управління Архітектури Львівської міськради Оксану Рибак нещодавно затримали патрульні на новенькому «Сітроен С4 кактус» в стані важкого алкогольного сп’яніння. Зі слів очевидців, посадовець ледь трималася на ногах. Про це повідомляє Антикорупційний моніторинг Львівщини, пише Форпост.

Було складено відповідний протокол і тепер справу про адмінправопорушення 464/5742/18 розглядає Сихівський районний суд міста Львова.

“22 листопада відбулося перше засідання у справі на яке порушниця не з’явилася, а її представник подав клопотання на 4 аркушах про те, що протокол затримання складено неправильно: він заповнений прописними а не друкованими літерами, ручкою не того кольору, особу свідка не встановлено, а порушниця добровільна погодилася на проведення експертизи. Наступне засідання суду, яке мало відбутися 26 листопада взагалі перенесли на невизначену дату, через відсутність сторін.

Варто зазначити, що відповідно до уточненої декларації, Рибак Оксана Іллівна купила новенький Сітроен С4 кактус у квітні 2018 року за 555340,00 грн., при цьому не вказала джерело отримання такої значної суми грошей. У її декларації за 2017 рік зазначено 123 471,00 грн. зарплатні і 17 660,00 грн. премії, а у 2016 році 167 433,00 грн. заробітної плати, тому покупка у пів мільйона гривень дуже не відповідає рівню офіційного доходу посадовця Львівської міської ради.

У Львові моніторять хід судових засідань і поінформують громадськість Львова про покарання посадовця Львівської міської ради за правопорушення, яке відповідно до внесених ВРУ змін до ст.286-1 Кримінального кодексу України є кримінальним проступком”, – сказано у повідомленні.

Залишити відповідь