Підлеглі Садового обдиратимуть львівських водіїв ще у 13 місцях

0
224
Паркування у центрі Львова
Паркування у центрі Львова

У Львові планують облаштувати ще 230 паркувальних місць у 13 локаціях. Відповідний конкурс з визначення оператора платного паркування оголосила Львівська міська рада. Одна з локацій – у Шевченківському районі, решта – у Личаківському та Галицькому районах міста.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування, а також такі документи:

–       витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;

–       засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);

–   довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;

–       документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

Документи слід подати до 11 квітня 2023 включно на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Детальніша інформація – за посиланням

Нагадаємо, нещодавно у Львові визначили операторів паркування на 34.платних майданчиках. Вони запрацюють після того, як управління патрульної поліції та районні адміністрації погодять схеми паркування. Далі необхідно нанести розмітку, встановити відповідні дорожні знаки та інформаційні щити із тарифами та способами оплати.

Залишити відповідь