Під стіни Львівської облради принесуть лампадки

найопозиційніші фракції у Львівській облраді ще й дискредитували Бюджетну комісію - дружно неприйшовши на її засідання

1
170

Екс перший заступник голови Львівської ОДА, депутат облради Йосиф Ситник написав історію про роботу бюджетної комісії обласної ради.

Як пише Кулемет, про це Ситник написав у соцмережах.

«Деградація України розпочалася з Львівщини.

Те, що недавно називали П’ємонтом, нині стало дном.

І це вже аксіома.

Там, де найбільше начепили зіркових прапорів ЕСу, і де найбільше влада і чиновництво кричать про інтеграцію до Евросоюзу, там найбільше зневажають демократію, знищують місцеве самоврядування та домінують клани місцевих олігархів при владі.

Львівська обласна рада, яку обрали у 2020 році із найчисельнішими опозиційними фракціями (як вважали тоді виборці) до чинної влади Слуг народу, у 2022-2023 році міцно зрослася із тими слугами, і нині стала в опозицію до своїх виборців.

Другий рік поспіль обласний бюджет затверджується кулуарно, вручну, без публічного обговореня, і без рішення обласної ради. 

Водночас найбільші фракції “опозиціонерів”, ті, що у  ЛОР та ВРУ, а ні пари з уст. Мовчать, як білоруські партизани))

А сьогодні, ці найопозиційніші фракції у ЛОР, ще й дискредитували  Бюджетну комісію – дружно неприйшовши на її засідання (пусті місця на світлині). 

А навіщо їм йти на комісію, коли вони вже всі свої “хотєлки” порішали за закритими дверима в адміністрації.

За понад 30-літню історію ЛОР такого ще небуло, щоб Бюджетна комісія провела лише 2 засідання за весь 2023 рік, і фактично нічого не вирішила на користь громади Львівщини.

Тому, виборці думайте за кого голосуєте. Бо не кожен шоколад смачний, і не кожне серце гаряче)) І не кожний рух до майбутнього є правильний))

П.Н. Лампадки у знак пам’яті про ЛОР, можна приносити 28 грудня під будівлю Ради на вул. Винниченка, 16-18», – написав Ситник.

П.Н. Фото із зали, де мало бути третє засідання бюджетної комісії, але не відбулося на потіху другого поверху….

1 коментар

Залишити відповідь