Під час будівництва дороги у Судовій Вишні вкрали 1,3 млн грн

0
208
На Львівщині триває ремонт доріг
На Львівщині триває ремонт доріг

За процесуального керівництва прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру директору фірми-підрядника за фактом заволодіння бюджетними коштами (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

За даними слідства, товариство, яке очолює підозрюваний, не в повній мірі виконувало ремонт автодороги у Судовій Вишні, на замовлення однієї з міськрад Львівщини та як наслідок привласнило 1,3 млн грн бюджетних коштів.

Чоловіка оголошено в розшук у зв’язку із його виїздом за межі України. Наразі за клопотанням прокуратури судом видано ухвалу на його затримання з метою приводу для обрання запобіжного заходу.

Також за процесуального керівництва прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру¬ інженеру технічного нагляду за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, підозрюваний здійснюючи повноваження технічного нагляду, підписав акт приймання виконаних будівельних робіт за об’єктом ремонту вищевказаної автодороги, при цьому не перевіривши належним чином повноту виконання робіт підрядною організацію.

Таким чином, державі було заподіяно збитки на загальну суму майже 1,3 млн грн.

Слідчі дії тривають, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ВП 2 ЛРУП 2 Головного управління Національної поліції Львівської області, за оперативного супроводу працівників УСР у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь