Перинатальний центр введуть в експлуатацію після призначення сесією облради керівника, – Синютка

1
827

Перинатальний центр введуть в експлуатацію після призначення сесією облради керівника. Про це під час публічного звіту перед громадськістю щодо здобутків Львівщини у 2017 році повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Я думаю, що ті завдання, які ми ставимо перед собою є абсолютно реальними до виконання. Львівський перинатальний центр на сьогоднішній день готовий до введення в експлуатацію. Я переконаний, що після того, коли на сесії Львівської облради розглянуть питання стосовно призначення відповідних керівників цього закладу, ми введемо його в експлуатацію. І це, насправді, буде найсучасніший заклад даного профілю та типу на території України», – наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, що будівля Львівського перинатального центру готова до відкриття, усі будівельні роботи завершені, замовлено медичне обладнання та меблі.

Нагадаємо, що 8 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гроймсан в межах робочого візиту на Львівщину відвідав Львівський перинатальний центр і проінспектував стан будівельних робіт.


1 коментар

 1. Щодо виборів директору Перинатального центру.

  Я є батьком 4 дітей. Троє дітей народилось в Перинатальному центрі. З них одна дитина народилась з масою 1,6кг. Я надзвичайно вдячний всьому колективу Перинатального центру які приклали максимум зусиль для того, щоби мої діти росли здоровими.

  До будівництва Перинатального центру, у Львові функціонувало 4 медичних заклади рододопомоги. Це були центри, які початково не будувались як центри рододопомоги, а приміщення яких були фактично пристосовані щодо прийому пологів. І не справлялись з потоком породіль. Тому, спеціально для того, щоби поліпшити ситуацію з рододопомогою у Львівській області, було прийнято рішення щодо побудови великого Перинатального центру у м.Львів, який би допомагав матерям не тільки у м.Львів, а і по області.

  Перинатальний центр був побудований та запущений у експлуатацію у 1986р. У центрі було встановлено найновіше обладнання щодо прийому пологів та надання дородової допомоги матерям м.Львова та Львівської області.

  Фактично, це був перший заклад в Україні та у всьому пострадянському просторі такого класу у 1991році.

  Щорічно у Центрі приймалось 3,5-4 тисячі пологів та проводилось 8 тисяч оперативних втручань. Тобто, це був найголовніший центр допомоги матерям і дітям у Львівській області.

  У кінці 2013 року Перинатальний центр було закрито на реконструкцію. Все обладнання було вивезено, а у середині будинку все було зруйновано, включаючи повну руйнацію даху на одному з корпусів.

  Реконструкція «закінчилась» на початку 2014 року, коли колектив Центру зрозумів, що це не реконструкція, а руйнація установи. Фінансування було повністю відсутнє, будівельні роботи зупинені.

  Завідуюча гінекологічним відділенням Ірина Біль згуртувала колектив задля відновлення Перинатального центру. Були написані сотні звернень до депутатів всіх рівнів, до керівників області та Країни. Було організовано і проведено чисельні мітинги колективу біля Обласної Ради Львівської області. Було організовано звернення колективу Центру до п.Гройсмана у Верховній Раді.

  І тільки після цих всіх дій відновилось фінансування щодо відновлення Перинатального центру.

  Станом на сьогодні закінчено будівельні роботи у двох корпусах і завозиться НОВЕ обладнання.

  Фактично, зрозуміло, що реконструкція почала просуватися завдяки активним діям колективу Центру під керівництвом Ірини Біль.
  Якщо би, Ірина Біль не згуртувала колектив, силами якого відбулося відновлення фінансування, чи могли би ми взагалі сьогодні говорити про найголовніший медичний заклад рододопомоги м.Львіва та області?

  Після оголошення конкурсу щодо посади директора Перинатального центру, колектив переважною більшістю голосів обрав кандидатом на цю посаду Ірину Біль.

  Ірина Біль – висококваліфікований спеціаліст, кандидат медичних наук, має досвід практичної роботи у такому великому медичному закладі більше як 15 років.

  Це, фактично єдиний найкращій кандидат на посаду Директора установи. Єдина людина, який довіряє колектив Перинатального центру.

  Хочеться вірити, що громада м.Львіва та області обере Ірину Біль Директором Перинатального центру.

Leave a Reply