Перевищення фенолу в повітрі Рясного таки є, – документи

0
1388

Інформація від ГО «Розвиток Громади» про перевищення рівня фенолу у повітрі Рясного, біля асфальтного заводу «Онур» викликала миттєву реакцію Львівської міської ради. Спростування з результатами експертизи виголосили  чиновники комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» вже на наступний день. Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу громадської організації “Розвиток громади”.

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічного управління», відповідно до офіційної інформації на сторінці Львівської міської ради, проводить аналізи стічних вод на вміст забруднюючих речовин та визначає концентрацію шкідливих речовин в скидах. Про документи на право КП «Адміністративно-технічного управління» проведення досліджень повітря, а саме концентрації вуглецю оксиду, азоту оксиду, азоту діоксиду, ангідриду сірчистого та фенолу згадок  не має.

“Чому чиновники Львівської міської ради проводячи терміново дороговартісну експертизу не звернулись до ГО «Розвиток Громади» за підтверджуючими документами?”, – йдеться у повідомленні.

Зрозуміло, що оголошення інформації про підприємство, яке здійснило незалежну експертизу, викликало б миттєвий тиск на фахівців, які здійснювали заміри повітря і проводили дослідження. Тому, маючи першу офіційну реакцію на інформацію про перевищення рівня фенолу в повітрі Рясного, інформуємо, що дослідження проводило ПрАТ НВПП «Енергомонтажвентиляція», яке здійснювало його на підставі Свідоцтва на право проведення досліджень №РХ 1591/15 від 30.12.2015 року. Крім того, дослідження проводилось тричі у суху погоду: 3,14 і 16 жовтня, при різній температурі повітря, швидкості вітру, напрямку вітру і атмосферному тиску. При кожному дослідженні рівень фенолу у повітрі був на межі допустимого, а в одному дослідженні було зафіксоване значне перевищення. Крім того, окрім фенолу, вимірювали також рівень діоксину азоту, оксиду вуглецю, двоокису кремнію і бензолу, які на великий жаль далекі до екологічно безпечних.

Пропонуємо, здійснити власноруч порівняльний аналіз трьох досліджень на підставі наведених документів.

Наголошуємо, що ТзОВ «Онур Конструкціон Інтершешинл» працює без належно оформлених дозволів, що підтверджують три приписи Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Залишити відповідь