Перевізники Львова не виключають зупинки транспорту у місті

0
1191

Кажуть, поки що намагаються діяти у системі переговорів

Львівські перевізники не здаються. У відповідь на вчорашню заяву мерії, сьогодні вони опублікували нову. Кажуть, що не хочуть повторювати кроки своїх колег із сусідніх областей, проте радикальні міри розглядають, пише Львівська мануфактура новин.

Перевізники вимагають підвищити проїзд і дивуються, що у міській раді їх не розуміють.

Мабуть, в мерії залишилася лише одна людина, яка розуміє суть транспортної проблеми Львова. Це начальник управління транспорту. Незважаючи на його молодий вік, він розуміє, що це гра з вогнем, яка призведе до непередбачуваних і, припускаємо, украй негативних результатів, – кажуть в Асоціації перевізників.

Погрожують – зупинка транспорту вдарить насамперед по львів’янах. А поки що, за їх словами, перевізники намагаються захистити пасажирів, аби ті не відчули дискомфорту.

Нагадаємо, учора представник Львівської мерії Андрій Білий сказав, що жодних погоджень на підвищення тарифів не було. Проїзд у львівських маршрутках і надалі коштує 5 гривень.

А про подорожчання, наголосили у міськраді, можна говорити лише тоді, коли перевізники покращать якість проїзду.

Раніше львівські перевізники вимагали негайного підняття тарифу. Аргументували тим, що ціни дорожчають на все, тоді як тариф не переглядається. Вважають, що проїзд міським транспортом має коштувати 9 гривень

26 листопада у Львові відбудуться громадські слухання, на яких поговорять про те, чи можна взагалі говорити про вищий тариф до того, як запровадять електронний квиток у транспорті.

Залишити відповідь