Перевізників Дрогобицького району закликали дотримуватись нових карантинних обмежень

0
466

У зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19, госпіталізацій та смертності, районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Дрогобицької РДА.

Відповідно до рішення комісії, з понеділка, 8 листопада, додаткові обмеження поширюються на роботу громадського транспорту міського та приміського перевезення.

У п’ятницю, 5 листопада, у Дрогобицькій РДА відбулася нарада першого заступника голови Романа Шлярпа з керівниками транспортних підприємств району.

«Враховуючи зростання темпів захворювання та кількість летальних випадків від ковіду за останні два місяці, вважаємо за доцільне частково посилити карантинні обмеження. Щодо роботи транспорту, то закликаємо вас не здійснювати перевезення пасажирів без засобів індивідуального захисту та неімунізованих. Бо це насамперед безпека кожного з нас. Стебницька міська лікарня, яка єдина у нашому регіоні приймає ковідних хворих – заповнена на 100%, а за останні два місяці померло чверть людей від загальної кількості смертей з початку пандемії», — звернувся до перевізників Роман Шлярп.

Роман Шлярп додав, що обмеження проїзду і транспорті, як і інших сфер, не мають застосовуватися до осіб, які не досягли 18 років, та у яких наявний: негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документ, що підтверджує отримання  вакцинації, міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (жовтий чи зелений сертифікат) вакцинами, які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Нагадаємо, у Дрогобицькому районі з 8 листопада вводять додаткові карантинні обмеження «червоної зони».

Залишити відповідь