Перетворення ТРК «Львів» у філію Суспільного є величезною помилкою, – Синютка

1
1923

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає величезною помилкою ліквідацію ТРК «Львів». Про це він повідомив під час звіту за роботу за 2017 рік.

«Я вважаю, що це є величезна помилка і я про це заявляю публічно. Я у цій думці є солідарний з багатьма громадськими діячами Львівщини. Це абсолютно велика помилка та велика втрата для Львівщини – перетворення ТРК «Львів» у філію Суспільного телебачення. Я вважаю, що та втрата, яку ми понесемо, буде однією з найболючіших втрат порівняно з іншими речами», – сказав Синютка.

Він також додав, що мав про це розмову із Главою української держави.

«Позиція Президента у тому, що він не втрачався і не буде втручатись у роботу журналістів. Я вважаю, що у цьому випадку нам необхідно, і це повинна бути спільна позиція громадськості, зайняти абсолютно прагматичну, патріотичну і, врешті решт, громадянську позицію. Ті програми, які ми втратили, несуть значну загрозу для інформаційного простору та інформаційної безпеки регіону та України», – наголосив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, у Львові вимагали відставки Аласанії.

1 коментар

  1. Чи зайде ця розмова далі, ніж слова? Давайте вимагати відставки аласанії цетралізовано. Усі разом. Бо це знущання над Українським ТВ та УР – просто дедомустимі!!!

Залишити відповідь