Перемога у російсько-українській війні залежить від кожного українця, – Тимур Баротов

0
1896

Cьогодні, 29 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась зустріч з громадськістю до Дня Збройних сил України на тему: «Новітня військова історія: ті хто тримає мирне небо», повідомила прес-служба ЛОДА.

Український військовик, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України Тимур Баротов зазначив, що сьогодні українська армія є сильнішою, аніж у 2014 році і новітню історію творять як військовослужбовці на передовій, так і  резервісти.

“Єдиним гарантом нашої незалежності є Збройні Сили України. Нам потрібно підтримувати нашу армію, її вдосконалювати, щоб ми змогли зупинити ворога у випадку агресії.   Події у Керченській протоці підтвердили, що Росія не зупиниться, не збирається вести жодні перемовини. Як військовий моряк скажу, що для того щоб зупинити корабель стріляють  по гвинто-рульовій групі, для того, щоб пошкодити корабель вони стріляли в рубку, де перебуває особовий склад. Тобто вони стріляли, щоб вбити українців. Росія з нами не збирається вести жодних перемовин.  У нашій ситуації мир може настати лише у випадку нашої перемоги. Від кожного з нас залежить, чи ми виграємо цю війну”,  – наголосив Тимур Баротов.

Керівник регіонального медіацентру Збройних сил України, полковник Олександр Поронюк розповів, що військові сьогодні є кризовими менеджерами: озброєні, готові до боротьби і несподіваних ситуацій.

“Дуже позитивно, що багато кризових ситуацій проходить через суспільство і проблеми, які виникають усередині армії стають для суспільства відомі. Військовим важливо комунікувати з населенням”, –  зазначив Олександр Поронюк.

Під час розмови присутні ставили різноманітні запитання, зокрема щодо інформаційної війни, реабілітації воїнів, національної свідомості мешканців.

Leave a Reply