Передвиборче турне Україною для Садового важливіше, аніж ЗУНР, – експерт

0
1041

Пам’ятнику вшанування ЗУНР бути! Проект пам’ятника є образним зображенням двох сил, які визріли у період ЗУНР – політичної і військової. Також знак державності – український герб зображений у вигляді полум’я.

Про це у Фейсбуці пише Solomia Rybotytska

“Громадськість “дотиснула” Садового – пам`ятник ЗУНРу буде. Вже декілька місяців ЛМР шукала різні методи, які б не дозволили спорудити пам’ятник до 100-річчя ЗУНР. Але завдяки активності небайдужої громадськості Львівщини, обуреної саботажем міської влади, все – таки вдалось дотиснути чиновників Львівської міської ради на чолі з мером, які сьогодні, нарешті проголосували за надання дозволу щодо спорудження пам’ятника героям ЗУНР. Розуміємо, що передвиборче турне Україною є для них головніше за історичну пам’ять”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під тиском громадськості Львівська міська рада припинила саботування спорудження пам’ятника героям ЗУНР на вул. Листопадового Чину

Відзначимо, Львівська міська рада відверто саботувала будівництва пам’ятника ЗУНР у Львові.  У п’ятницю, після тиску громадськості, це питання у додаткових таки винесли на засідання виконавчого комітету.


Leave a Reply