Перед політиками зараз стоять абсолютно нові виклики, – Яценюк

0
885

Лідер партії “Народний фронт”, засновник Фонду “Відкрий Україну” Арсеній Яценюк, відкриваючи 12-й Київський Безпековий Форум, підкреслив, що 2019-й – це рік викликів і вибору.

“В Україні проходять вибори Президента країни. І ми очікуємо, що в другому турі буде оголошений переможець, і ці вибори будуть такі самі демократичні, як і в першому турі… Вибори до парламенту не менш важливі, ніж вибори Президента України”.

Треба зробити висновки і зі сторічної історії, адже саме цьогоріч – століття Соборності України: “Україна була об’єднана, але внаслідок роз’єднання всередині держави, відсутності політичної волі, російської агресії проти тодішньої України і невизначеності Заходу Україна втратила свою державність. Внаслідок цього російський більшовизм сформував імперію зла, що розпочала репресії і диктатуру. Імперія зла так само провокувала протистояння в світі й Другу світову війну, де Сталін і Гітлер підписували таємні пакти і меморандуми”.

“Висновок – треба вміти займати політичне лідерство. Треба вміти говорити неприємні речі. Треба мати позицію й навчитися захищати цю позицію. Треба мати цінності. Ніколи не можна слідувати тому, що хочуть почути. Завжди треба слідувати тому, в що ти віриш і чого хочеш досягнути. І знайти в собі сили переконати. Так, у новій формі, новими методами, новими технологіями, – але з внутрішніми переконаннями, внутрішньою волею і внутрішньою силою”.

Перед державою стоять ті самі виклики, які стояли сто років тому: “Або ми підемо в хвилю популізму і демагогії, або ми будемо стояти на своїх цінностях і будемо знати і вміти, як переконати громадян в правильності цього вибору. Це складний, але правильний шлях”, – наголосив лідер “Народного фронту”.

“Я – за відновлення політичного лідерства. Я – за формулювання і за захист позиції. Я за те, щоб у своїй боротьбі доводити свою правоту. А не йти по шляху популізму і солодких обіцянок”, – сказав Арсеній Яценюк.


Leave a Reply