Патрульні завершили перевірку готовності доріг Львівщини до літа

1
44

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху спільно із представниками служб автомобільних доріг завершили весняно комісійне обстеження вулично-шляхової мережі Львівщини.

Про це пише Кулемет з посиланням на патрульну поліцію Львівщини.

Особливу увагу патрульні приділяли аварійно-небезпечним ділянкам та місцям концентрації ДТП. Поліцейські забезпечили їх облаштування відповідними технічними засобами.

Зокрема, на дорогах області та міста в утриманні дорожніх знаків виявили 2389 недоліків. 47240 м² розмітки у незадовільному стані. Виявили 22310 м² ям, вибоїн та просідань. Недоліки є в утриманні 945 об’єктів штучного освітлення. У незадовільному стані 2302 метри погонних транспортної огорожі. 800 дощоприймачів та люки колодязів у незадовільному стані.

Всі виявлені факти ямковості, колійності проїзної частини, заниження узбіччя, відсутність дорожніх знаків та інші недоліки, інспектори зафіксували в актах весняного комісійного обстеження та визначили обсяги робіт щодо їх ліквідації.

⚠️ За результатами обстеження патрульні видали 167 приписів та вимог на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі із зазначеними термінами на їх усунення.

📌 винесли 41 постанову на посадових осіб за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

📌 склали 11 протоколів за ч. 4 ст. 140 (Недоліки в утриманні доріг, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

📌 також, оформили 9 протоколів за ст.188-28 (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції адміністративних матеріалів за порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі) КУпАП.

Безпечних вам доріг!

1 коментар

Leave a Reply