Парубій надіслав запит до ГПУ, СБУ та ДПС щодо проживання на території України протягом останніх п’яти років Шарія та Клюєва

0
1205

Голова Верховної Ради України, представник «Народного фронту» Андрій Парубій надіслав запит до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Державної прикордонної служби щодо перебування та території України протягом останніх п’яти років Анатолія Шарія та Андрія Клюєва, яких ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати.

Про це Андрій Парубій повідомив сьогодні на ранковому засіданні парламенту.

«Вчора ЦВК, виконуючи рішення суду, зареєструвала кандидатами в народні депутати російського пропагандиста Анатолія Шарія та голову адміністрації Януковича Андрія Клюєва, який безпосередньо причетний до розстрілів Майдану та розгону учасників Революції гідності», – зазначив Голова Верховної Ради.

«Не вистачає лише Януковича десь на мажоритарному окрузі. Це грубе порушення закону та справедливості, адже очевидним є той факт, що ці двоє протягом останніх п’яти років не перебували на території України», – додав він.

«Отже, я звертаюсь до Державної прикордонної служби України надати інформацію, чи наявні у ДПС відомості щодо проживання на території України протягом останніх п’яти років Шарія Анатолія Анатолійовича. Звертаюсь до ГПУ, чи наявні у неї відомості щодо проживання протягом останніх п’яти років на території України Шарія Анатолія Анатолійовича. Звертаюсь до Служби безпеки України з’ясувати, коли та за яких обставин громадянин України Шарій вибув за межі державного кордну України, і чи зафіксоване після цього повернення Шарія через державний кордон на територію України. Чи наявні у СБУ відомості про Шарія на території України протягом останніх п’яти років», – процитував представник «Народного фронту» текст свого запиту.

«Щодо Андрія Клюєва – звертаюсь до Державної прикордонної служби України ГПУ, СБУ. Прошу надати наявну у вас інформацію коли й за яких обставин громадянин України Клюєв Андрій Петрович вибув за межі державного кордону України, і чи зафіксоване повернення Клюєва через державний кордон на територію України. Чи наявні відомості про проживання протягом останніх п’яти років на території України Клюєва», – йдеться в документі.

«Також хочу щиро подякувати небайдужим громадянам, які напередодні зібралися на Майдані Незалежності на акцію протесту проти реєстрації цих одіозних реваншистів кандидатами в депутати. Закон має діяти, Шарій і Клюєв повинні бути зняті з реєстрації», – підсумував Андрій Парубій.

Залишити відповідь