Пам’яті новітніх Героїв: у Стебнику облаштовують сквер Небесної Сотні

0
220

У Стебнику розпочали облаштування скверу Небесної Сотні. Наразі тут ведуться земельні роботи та підготовка до брукування доріжок. В планах – повне облаштування території скверу в межах проекту, обраного в ході відкритих електронних консультацій з мешканцями громади.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДМР.

Про початок робіт повідомив староста Стебника Тарас Городиський.

На даному етапі ведуться земельні роботи, розмітка площі та підготовка до подальшого брукування доріжок та облаштування газонів. Роботи ведуться силами КП «Служба муніципального управління», за підтримки місцевих підприємців, які долучаються до втілення проекту матеріалами.

«Дякую місцевим підприємцям, які долучились до того, аби роботи в сквері розпочались. Після закінчення робіт, планується оновити та перенести з Майдану Шевченка стели Героїв Небесної сотні та Героїв-Стебничан. А вже згодом, після перемоги в російсько-українській війні, плануємо розмістити тут меморіал пам’яті із прізвищами Героїв, які загинули захищаючи Україну» – наголосив Тарас Городиський.

Відтак територія скверу в подальшому має стати цілісним комплексом вшанування новітніх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Нагадаємо, сквер Небесної Сотні у Стебнику облаштовують на перехресті вулиць Грушевського та Куліша. Попередньо відділом містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради було розроблено проект облаштування даної території. Згодом було проведено відкриті електронні консультації з мешканцями, в ході яких громада могла подавати свої пропозиції, доповнення чи зауваження до проекту.

Залишити відповідь