ОСББ у Львівській області: проблематика та шляхи врегулювання

0
942
Громадські обговорення

У Золочівській райдержадміністрації відбулась нарада з питання популяризації створення в районі об`єднань співвласників багатоквартирних будинків. Про це пише прес-служба ЛОДА.

У нараді взяли участь представник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, начальники відділів Золочівської РДА, голови місцевих рад та діючих ОСББ.

Станом на 1 квітня в Золочівському районі налічується 168 багатоквартирних будинків, з них у 167 створено ОСББ (44,21%).

Відтак, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА запропонував:

– проводити періодичні семінари, тренінги. Запрошувати юристів, експертів.

– якщо в місті є позитивний приклад діяльності хоча б одного ОСББ, варто у міській раді організувати зустріч ініціативних груп та інших ОСББ із успішним керівником ОСББ (чи кількома). Обмін досвідом. Можна організувати поїздку в сусіднє місто, якщо своїх нема.

– щоб мешканці мали можливість звертатись за інформаційною та юридичною підтримкою до місцевої влади (призначити відповідального працівника або утворити відповідний структурний підрозділ), або добре, якщо в місті є відповідна ГО.

Наголошуємо, що департамент розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА й надалі проводитиме інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, а також ініціювання проведення семінарів для органів місцевого самоврядування та ініціативних груп з створення ОСББ.

Крім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації запрошує до співпраці активні громадські організації та асоціації, що зацікавленні в ефективності створенні ОСББ, а також підвищенні рівня управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг. Просимо звертатись за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх), тел. – 275 01 51.


Leave a Reply