Опозиція має тільки одну мету – захопити владу, – Роман Кошовий

0
1156

Де-юре опозиції в Україні не існує. Це проблема українського законодавства. Про це на прес-конференції повідомив в.о. голови правління львівської організації “Комітет виборців України” Роман Кошовий.

За його словами, українські партії одна наперед одної кричать про те, що вони перемогли на виборах, а на наступний день говорять, що вони в опозиції.

«То ви влада чи опозиція?», – каже Кошовий.

Він додає, що окрема частина політиків взагалі не є партіями у класичному розумінні цього слова. Натомість вони є об’єднанням за тими чи іншими інтересами.

«Відверто кажучи, на моє глибоке переконання, усі, хто сьогодні є у ВРУ, є владою. Якщо у тебе є народні депутати чи міністри, то не потрібно ховатись від відповідальності – усі ви є владою. Як це не дивно, опозицією сьогодні став український народ – громадські активісти та громадський сектор. Найбільший прорив сьогодні зробили законопроекти, які розроблені саме громадським сектором, зокрема я маю на увазі Реанімаційний пакет реформ. Зараз ті політичні сили, які себе декларують опозицією, мають головною ціллю – прийти до влади і почати виконувати ці самі повноваження. До них є недовіра до того часу, поки не стане зрозуміло, що саме вони хочуть виконувати у владі», – каже Роман Кошовий.

 

Leave a Reply