Онлайн-курси «На Урок»: випромінюємо знання та натхнення

0
380
На Урок

Як вибрати курси підвищення кваліфікації для вчителів

Ми випромінюємо те, чим наповнені! Саме тому педагогам важливо отримувати нові знання, невпинно підвищувати кваліфікацію та заряджатися натхненням. Способів самовдосконалення може бути безліч – обирати, звісно, вам! Але надавайте перевагу курсам, які допоможуть крокувати в ногу з часом, ефективно навчати й переймати досвід найкращих колег.

Як обрати найкращі для вас курси?

Що чіткіший ваш план, то кращий результат! Пропонуємо діяти за чек-листом, який допоможе дібрати найбільш ефективні для вас курси для самоосвіти та професійного зростання.

1. Оберіть напрям підвищення кваліфікації

Перше, на що слід звернути увагу – ваш фах та предмет, який ви викладаєте. Будьте максимально чесними перед собою. Оцініть рівень власної професійної майстерності.

Онлайн курси для вчителів від «На Урок» допоможуть розвинути цифрову, професійну, управлінську та інші компетентності. Користуйтеся фільтрами «напрями» та «категорії», які є на сайті. Вони допоможуть вам обрати саме ті комплекси матеріалів, які стануть у пригоді у вашій діяльності. Скористайтеся фільтрами пошуку, що знаходяться праворуч на сторінці. Вони допоможуть дібрати найцікавіші для вас курси!

2. Розрахуйте обсяг

Не беріться за все й одразу! Візьміть на опрацювання 2-3 аспекти педагогічної діяльності та починайте вдосконалюватися. Плануйте навантаження заздалегідь, але завжди лишайте місце для імпровізації. Також зверніть увагу на  навчальну програму! Ви маєте розуміти, наскільки новою та корисною буде інформація курсів.

3. Оберіть суб’єкт надання послуг

Проаналізуйте відгуки та інформацію про суб’єкта підвищення кваліфікації – позитивні рекомендації відіграють велику роль! Обирайте ті курси, які відкриють перед вами нові можливості, а потім отримуйте документи про підвищення кваліфікації, що повністю відповідають вимогам законодавства.

Переваги онлайн-курсів «На Урок»:

Окрім формальних критеріїв вибору курсів, керуйтеся власними принципами та  вподобаннями. Онлайн-курси для вчителів від освітнього проєкту «На Урок» надають:

  • Безкоштовні навчальні матеріали. Усі педагоги можуть розвивати ключові компетентності: знання, уміння та навички безоплатно.
  • Сучасні інструменти для вчителювання. Удосконалення педагогічних навичок відповідно до нових досягнень у науковій і практичній сферах.
  • Отримання свідоцтва про проходження курсу одразу після придбання повного доступу та складання підсумкового іспиту.
  • Дистанційне навчання в зручний час. Створення сприятливих умов для самоосвіти педагогів.
  • Обмін досвідом із найкращими педагогами. Кожна лекція – це авторська думка, підкріплена перевіреними джерелами та новітніми науковими відкриттями.

Будьте відкритими до нових знань. Навчайтеся та заряджайтеся позитивом у найкращих!


Leave a Reply