Олег Синютка заселився в елітному котеджному містечку

2
89

Народний депутат від ЄС Олег Синютка живе в елітного маєтку під Львовом, який коштує кілька мільйонів гривень, таку інформацію повідомив журналіст-розслідувач Тарас Середич у Telegram у середу, 12 червня.

Про це пише Кулемет.

За даними Середича, нещодавно Олег Синютка з родиною заселився у Сокільниках, що біля Львова, у котеджному містечку “Панська гора”, де ціни на будинок стартують від 6 мільйонів гривень.

“КМ Панська Гора, це котеджне містечко преміумкласу, розташоване у с. Сокільники. Об’єкти інфраструктури, забезпечують усі потреби мешканців. Котеджне містечко “Панська Гора” це омріяний сімейний затишок, особистий простір, цікаве дозвілля та задоволення від заміського життя”, — йдеться на сайті новобудов. До слова у містечку вже збудовані 50 котеджів і всі вони продані.

У декларації Синютки за 2022 рік інформації про таку нерухомість немає. “Я перевірив реєстр нерухомості та виявив, що особисто ані пан Олег, ані його дружина не мають там нерухомості, однак не поспішайте розчаровуватись. У цьому котеджному містечку має нерухомість така собі Тимченко Ганна Степанівна. Ця жінка — дуже близька до родини Синюток. В його декларації є чимало згадок про цю леді. Наприклад, дружина Синютки Наталія користується квартирою на 174 квадрати у Львові, яка належить Ганні Тимченко і паркомісцем. Також дружина Наталія Синютка купила у 2023 році квартиру в Івано-Франківську спільно з Тимченко Геннадієм Петровичем”, — написав Середич.

Варто зазначити, що у декларації нардепа є лише згадка про те, що сім’я Синюток живе у квартирі площею 174,6 м2 у Львові, яка навіть їм і не належить. Офіційно власницею помешкання є та ж сама Ганна Тимченко. Як виявилося — теща Олега Синютки, матір його дружини Наталії. Ба більше, у власності Олега Синютки немає ніякої нерухомості.

LVIV.MEDIA кілька разів спробував сконтактуватися із Олегом Синюткою, проте він на телефонні дзвінки не відповідає.

2 КОМЕНТАРІ

Залишити відповідь